XTLINE Rozstřikovač pistolový kovový | 6 funkcí
Kód: XT96034Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole rostřikovací |
|---|---|
| EAN: | 8592021239085 |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Max. pracovní tlak: | 12 bar |
| Pracovní teplota: | 0 - 60 °C |
| Ostatní vlastnosti: | 6 funkcí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
