XTLINE Rozstřikovač pistolový kovový | 10 funkcí
Kód: SB4028TProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovový pistolový rostřikovač masivní konstrukce v kombinaci s plastovými prvky. Má 10 funkcí od jemného zavlažování až po silný proud s možností rychlého přestavení. Aretace spouště pro trvalý postřik.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole rostřikovací |
|---|---|
| EAN: | 8592021193370 |
| Pracovní tlak: | 4-5 bar |
| Max. tlak: | 9-10 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +40° |
| Ostatní vlastnosti: | 10 funkcí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
