XTLINE Regulátor tlaku LPG | 0.5 - 4.0 bar
Kód: XT23507Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory |
|---|---|
| EAN: | 8592021453047 |
| Vstup: | W21,8 x 1/14LH |
| Výstup: | G3/8LH |
| Vstupní tlak: | 4,5~16 bar |
| Výstupní tlak: | 0,5-4 bar |
| Max. průtok: | 8 kg/h |
| Provozní teplota: | -20° až 50°C |
| Typ: | LPG |
| Norma: | EN 16129 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
