XTLINE Regál policový | 900x450x1800 mm
Kód: XT90100Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Regál je ideální pro garáž, dílnu, kancelář, sklad atd. Uvedená nosnost platí pouze při rovnoměrném zatížení police.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| EAN: | 8592021262694 |
| Rozměr: | 900x450x1800 mm |
| Max. nosnost: | 265 kg (police) |
| Tloušťka profilů: | 0,9 mm / 0,9 mm / 0,6 mm |
| Povrchová úprava: | pozink |
| Tloušťka polic: | 5 mm (5 ks) |
| Materiál: | ocel (profily), MDF (police) |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
