XTLINE Redukční ventil | 1/4", 10 bar
Kód: P19655Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Malý redukční ventil na pneumatické nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční ventily |
|---|---|
| EAN: | 8592021054718 |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Vnitřní závit: | 1/4" |
| Vnější závit: | 1/4" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
