XTLINE Ráčna teleskopická 72 zubů | 3/8", 215-315 mm
Kód: XT400338Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Teleskopická ráčna se 72 zuby používá k jemnému povolování a utahování šroubů, matic atd. Díky teleskopické rukojeti můžete snadno nastavit délku pro větší pákový efekt. Je vyrobena z kvalitní chrom-vanadiové oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny 3/8" |
|---|---|
| EAN: | 8592021446568 |
| Velikost: | 3/8" |
| Nastavitelná délka: | 215-315 mm |
| Počet zubů: | 72 |
| Materiál: | 40CrV |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
