XTLINE Ráčna 72 zubů | 3/8", 200 mm
Kód: XT400238Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Ráčna se 72 zuby používá k jemnému povolování a utahování šroubů, matic atd. Díky vysokému počtu zubů umožňuje práci s minimálním pohybem. Je vyrobena z kvalitní chrom-vanadiové oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny 3/8" |
|---|---|
| EAN: | 8592021446537 |
| Velikost: | 3/8" |
| Celková délka (L): | 200 mm |
| Počet zubů: | 72 |
| Materiál: | 40CrV |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
