XTLINE Proudové čerpadlo s tlakovou nádobou 1200 W
Kód: XT121235Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Tlaková stanice se samonasávacím čerpadlem a tlakovou nádobou o objemu 19 l. Tento typ je velmi tichý a spolehlivý zejména pro zvýšení tlaku ve vodovodním řádu, zavlažování velkých ploch a zásobování vodou bez nečistot ze studní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí vodárny |
|---|---|
| EAN: | 8592021183906 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1200 W |
| Otáčky: | 2850 ot/min |
| Objem nádrže: | 19 l |
| Max. průtok: | 3700 l/h |
| Max. tlak: | 1,3-3 bar |
| Max. výtlak: | 46 m |
| Max. sací hloubka: | 8 m |
| Max. teplota kapaliny: | 35°C |
| Průměr výstupního hrdla: | 1'' |
| Délka přívodního kabelu: | 1 m |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 85 dB |
| Krytí: | IPX4 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
