XTLINE Ponorné čerpadlo do sudu 400 W
Kód: XT11250Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrické ponorné čerpadlo na dešťovou vodu má plovákový spínač, který zajišťuje automatické vypnutí v závislosti na výšce hladiny vody. Ideální na čerpání ze sudů, nádrží a bazénů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ponorná čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 8592021183876 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 400 W |
| Max. průtok: | 4000 l/h |
| Max. tlak: | 1,1 bar |
| Max. výtlak: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
| Max. teplota kapaliny: | 35°C |
| Max. průchodnost: | 0,5 mm |
| Průměr výstupního hrdla: | 3/4" |
| Průměr základny: | 190 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IPX8 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
