XTLINE Ponorné čerpadlo 400 W
Kód: XT11400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrické ponorné čerpadlo k vyprazdňování studní, bazénů, jímek na dešťovou vodu, čistíren, zaplavených sklepů apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ponorná čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 8592021183845 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 400 W |
| Max. průtok: | 8000 l/h = 133 l/min |
| Max. výtlak: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Max. teplota kapaliny: | 35°C |
| Max. průchodnost: | 35 mm |
| Průměr výstupního hrdla: | 1'', 5/4" , 6/4'' |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IPX8 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
