XTLINE Polyfúzní svářečka 800 W + příslušenství 4 díly
Kód: XT103001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Nástavce jsou opatřeny nepřilnavým teflonovým povrchem. Možnost nastavení teploty 0-300 °C s náběhem do 15 minut. Indikátory ukazují, kdy je svářečka zahřátá na požadovanou teplotu a zda je přístroj zapojen do sítě.
Obsah balení
- Polyfůzní svářečka
- Nástavce 16, 20, 25, 32 mm
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečky trubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021172979 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 800 W |
| Teplota: | 0 - 300 °C |
| Doba předehřátí: | <15 min. |
| Nástavce: | 16, 20, 25, 32 mm |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IPX4 |
| Součást balení: | nástavce, kufr |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3,4 kg |
Polyfůzní svářečka
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
