XTLINE Pojízdný hydraulický jeřáb | 2 t
Kód: PT32002XProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021097913 |
| Rozsah zvednutí: | 25-2000 mm |
| Rozměr ve složeném stavu: | 1450x545x160 mm |
| Rozměr v rozloženém stavu: | 1750x1040x1486 mm |
| Max. nosnost: | 2 t |
| Hmotnost: | 90 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
