XTLINE Pneumatický utahovák + ráčna | 310 Nm, 1/2", 17 dílů
Kód: XT1005Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výstupní čtyřhran 1/2", utahovací moment lze regulovat, uloženo s hlavičkami v plastovém kufru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8592021094028 |
| Max. točivý moment: | 310 Nm (pistole) |
| Otáčky: | 7000 ot/min |
| Závit: | M16 |
| Přívod vzduchu: | 1/4" |
| Spotřeba vzduchu: | 360 l/min |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Upínání: | 1/2" |
| Součást balení: | rychlospojka, mazací filtr, imbus klíč, hlavice 1/2": 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 mm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
