XTLINE Pneumatický utahovák | 680 Nm, 1/2" 15 dílů
Kód: XT10026BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021184842 |
| Max. točivý moment: | 680 Nm |
| Otáčky: | 7000 ot/min |
| Závit: | M16 |
| Přívod vzduchu: | 1/4” |
| Spotřeba vzduchu: | 380 l/min |
| Vibrace čtyřhranu: | <0.4 mm |
| Pracovní tlak: | 6-8 bar |
| Upínání: | 1/2" |
| Prodejní obal: | plastový box |
| Součást balení: | hlavice: 10 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
