XTLINE Plynový hořák | 1 kW
Kód: XT23520Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Plynový hořák se používá pro spojování měděných trubek, snadná manipulace. Hořák má piezo zapalování a je určen k plynovým kartuším o velikosti náplně 227 g.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| EAN: | 8592021223152 |
| Výkon: | 1,0 kW |
| Teplota plamene: | 1150 °C |
| Spotřeba plynu: | 80 g/hod |
| Pracovní doba: | 2 hod. 50 min. |
| Ostatní vlastnosti: | piezo zapalování |
| Rozměr produktu: | 140x50x20 mm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
