XTLINE Plynová pájecí souprava 1,75 kW
Kód: XT23525Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pájecí souprava s piezo elektrickým zapalováním. Disponuje odolným kovovým obalem kartuše. Používá jednorázové propichovací kartuše a je vybavena tlačítkem na ovládání plamene.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| EAN: | 8592021223145 |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Teplota plamene: | 1150 °C |
| Spotřeba plynu: | 130 g/hod |
| Pracovní doba: | 1 hod. 30 min. |
| Ostatní vlastnosti: | piezo zapalování |
| Rozměr produktu: | 230x110x160 mm |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
