XTLINE Plynová opalovací souprava | 56 kW + tryska 50 mm + hadice 1,5 m
Kód: XT23512BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021453009 |
| Výkon: | 56 kW |
| Průměr hořáku: | 50 mm |
| Spotřeba plynu: | 4000 g/h |
| Teplota plamene: | 1850 °C |
| Délka hadice: | 1,5 m |
| Celková délka hořáku: | 600 mm |
| Norma: | EN 521 |
| Vstup: | 3/8" |
| Výstup: | 3/8" |
| Součást balení: | nástavec, hadice, 2x klíč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
