XTLINE Plynová opalovací souprava | 2 kW + hadice 1,5 m
Kód: XT23509Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Opalovací plynová souprava na Pb slouží k opalování a tepelně-mechanickému odstraňování starých nátěrových hmot, nahřívání různých druhů asfaltových a jiných izolačních materiálů při pokládce, opalování a povrchové ochraně dřevěných trámů, hranolů a desek a mnoha dalším využitím, které jsou v souladu s bezpečnostními pokyny pro práci s opalovací soupravou. Součástí balení jsou 3 nástavce, redukční ventil, servisní klíč a 1,5m plynová hadice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021251889 |
| Výkon: | 2 kW |
| Průměr hořáků: | 13, 14, 17 mm |
| Teplota plamene: | 1850°C |
| Spotřeba plynu: | 140 g/h |
| Délka hadice: | 1,5 m |
| Vstup: | 3/8" |
| Výstup: | 3/8" |
| Součást balení: | 3 nástavce, hadice 1,5 m, regulátor tlaku, klíč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
