XTLINE Pistole stříkací s horní nádobkou | 0,6 l, velikost trysky 1,5 mm
Kód: XT4018Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Stříkací pistole s horní nádobkou o objemu 600 ml se širokou stříkací tryskou 1,5 mm (rozstřik 260 mm). Vhodná pro nanášení barev a laků, výborná pro vodou ředitelné nástřiky, pro profesionální použití, autolakýrníky, truhláře apod. Nerezové tělo pistole. Možnost regulace přívodu vzduchu, množství barvy a nastavení trysky. Velmi přesné a kvalitní zpracování komponentů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické stříkací pistole |
|---|---|
| EAN: | 8592021122325 |
| Objem: | 0,6 l |
| Velikost trysky: | 1,5 mm |
| Spotřeba vzduchu: | 10,2 m3/h |
| Šířka nástřiku: | 180-260 mm |
| Pracovní tlak: | 1,7 bar |
| Průměr přívodu tekutiny: | 3/8" |
| Průměr přívodu vzduchu: | 1/4" |
| Průměr vzduchové hadice: | 6 - 8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
