XTLINE Pistole stříkací s horní nádobkou | 0,15 l, velikost trysky 0,8 mm
Kód: P19640Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Princip "HVLP" (High Volume - Low Pressure) zajišťuje nižší tlak při vysokém objemu a efektivně tak snižuje spotřebu materiálu až o 30%.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické stříkací pistole |
|---|---|
| EAN: | 8592021019632 |
| Objem: | 0,15 l |
| Velikost trysky: | 0,8 mm |
| Spotřeba vzduchu: | 11,9 m3/h |
| Šířka nástřiku: | 80 - 100 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 1/4" |
| Průměr přívodu tekutiny: | M14x1 |
| Pracovní tlak: | 2-3 bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
