XTLINE Pistole na huštění s manometrem | 0-12 bar (kalibrovaná)
Kód: XT10087Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pistole na pneumatiky s manometrem a odpouštěcím ventilem, připojení pro rychlospojku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Husticí pistole |
|---|---|
| EAN: | 8592021185511 |
| Max. tlak: | 12 bar |
| Odchylka: | +/- 0,07 bar |
| Provozní teplota: | -10 °C až + 60 °C |
| Součást balení: | manometr, koncovka pro automobilový ventilek, hadička |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
