XTLINE Pásmo svinovací sklolaminátové | 30 m
Kód: P13063Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Měřicí svinovací pásmo je určené pro vyměřování vzdáleností na stavbách, zahradách, při sportovních aktivitách apod. Samotné pásmo je vyrobeno z odolného sklolaminátu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásma |
|---|---|
| EAN: | 8592021013654 |
| Délka pásma: | 30 m |
| Šířka pásma: | 15 mm |
| Hmotnost: | 460 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
