XTLINE Nůž na minerální vatu | 280 mm
Kód: M16198Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Oboustranný nůž na minerální vatu a polystyren. Díky speciálnímu ostří lehce proniká materiálem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože na izolaci |
|---|---|
| EAN: | 8592021076376 |
| Šířka čepele: | 1,5 mm |
| Délka čepele: | 280 mm |
| Celková délka (L): | 415 mm |
| Použití: | minerální vata |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
