XTLINE Naviják se vzduchovou hadicí | 20 m
Kód: XT41900Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021241675 |
| Délka hadice: | 20 + 2 m |
| Vnitřní průměr: | 9,5 mm |
| Vnější průměr: | 15 mm |
| Hadice: | vzduchová, hybridní (pryž + PVC + mřížka z PE vláken) |
| Pracovní tlak: | 8 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +45°C |
| Skladovací teplota: | -5°C až +45°C |
| Max. tlak: | 16 bar |
| Materiál: | PP |
| Upínání: | rychlospojka 1/4" |
| Hmotnost: | 7,5 / 8,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
