XTLINE Násobič momentu | 1" 4800 Nm + hlavice 32,33 mm
Kód: XT10068Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Násobiče momentu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021181520 |
| Max. točivý moment: | 4800 Nm |
| Násobení: | 1x68 |
| Celková délka (L): | 330 mm |
| Součást balení: | 1" hlavice 32, 33 mm |
| Hmotnost: | 8,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
