XTLINE Náhradní čepele (břity) trapézové | SK5, 19 mm, 0,6 mm (1bal/10ks)
Kód: M16071Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Oboustranná náhradní čepel pro bezpečnostní nože.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní břity |
|---|---|
| EAN: | 8592021011438 |
| Šířka čepele: | 19 mm |
| Tloušťka čepele: | 0,6 mm |
| Délka čepele: | 61 mm |
| Tvrdost: | HRC 58-59 |
| Materiál: | SK5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
