XTLINE Nabíječka baterie Li-Ion 2x18 V | 3.0 A
Kód: XT102792Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nabíječka je určena pro nabíjení dvou Li-Ion akumulátorů zároveň. Na přední části s LED kontrolkami stavu nabití baterií.
Výhody Nabíječky baterií Li-Ion 2x18 V | 3.0 A
- Nabíjení 2 baterií současně
- Šetrné nabíjení
- LED indikace stavu baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky akumulátoru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021228539 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 160 W |
| Výstupní napětí: | 21,5 V |
| Nabíjecí proud: | 3,0 A |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | LED indikace stavu baterie |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
