XTLINE Momentový klíč | 1/4" 5-25 Nm
Kód: XT61210Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Momentový klíč umožňuje dotažení šroubů nastavením kroutícího momentu až do určitého, požadovaného nebo předepsaného tahového napětí.Nastavený moment se fixuje kroužkem na konci rukojeti. Momentové klíč je kalibrovaný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Momentové klíče |
|---|---|
| EAN: | 8592021446087 |
| Rozsah měření: | 5-25 Nm |
| Odchylka: | +- 4 % |
| Velikost čtyřhranu: | 1/4“ |
| Celková délka (L): | 265 mm |
| Norma: | DIN 3120 |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
