XTLINE Momentový klíč | 1/2" 40‐210 Nm
Kód: XT61220Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Momentové klíče |
|---|---|
| EAN: | 8592021262007 |
| Rozsah měření: | 40-210 Nm |
| Odchylka: | +- 4 % |
| Velikost čtyřhranu: | 1/2" |
| Celková délka (L): | 465 mm |
| Norma: | DIN 3120 |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
