XTLINE Míchadlo stavebních směsí 1600 W
Kód: XT10400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pohodlná rukojeť pro pevné držení oběma rukama se zabudovaným vypínačem a plynulou regulací otáček. Velké vypínače pro snadné ovládání i v rukavicích.
Výhody
- 2 rychlosti
- Regulace otáček
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Míchadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021095681 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1600 W |
| Otáčky: | 180-380 / 300-650 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO |
| Max. průměr lopatky: | 140 mm |
| Délka lopatky: | 590 mm |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 79 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 101 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Ostatní vlastnosti: | regulace otáček |
| Součást balení: | míchadlo (140x590 mm), pár uhlíků, 2x klíč |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
