XTLINE Měřítko posuvné nerezové digitální | 150 mm, odchylka 0,01 mm
Kód: XT130433Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Digitální posuvné měřítko slouží pro přesné měření vnitřních a vnějších rozměrů (hloubky) do 150 mm, možnost nastavit nulu. LCD display v kovové schránce. Velké, čitelné číslice s rozlišením 0,01mm. Na zadní straně měřidla je pomocná tabulka pro měření závitu. Převod mezi imperiální a metrickou soustavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Posuvné měřítka |
|---|---|
| EAN: | 8592021193226 |
| Rozsah: | 0-150 mm |
| Odchylka: | 0,01 mm / 0,0005 |
| Max. rychlost posuvu: | 1,5 m/sec |
| Ostatní vlastnosti: | pětimístný LCD displej, hloubkoměr, možnost nastavení nuly |
| Použití: | měření vnějších a vnitřních rozměrů, měření hloubky, od hrany, tloušťky stěn |
| Norma: | certifikát ISO 9001 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
