XTLINE Lepicí tavné tyčinky černé | 11x100 mm (1bal/12ks)
Kód: XT10806Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepící tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 8592021242085 |
| Průměr: | 11 mm |
| Celková délka (L): | 100 mm |
| Barva: | černé |
| Pracovní teplota: | 82-185 °C |
| Materiál: | EVA-etylenovinylacetat |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
