XTLINE Lepicí tavná pistole 100 W
Kód: XT10910Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrická tavná pistole se používá pro lepení a spojování dřeva, kartonu, umělých hmot, keramiky, korku, kůže apod. Nenahraditelný pomocník v dílně, domácnosti, při vytváření dekorací nebo aranžmá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické tavné pistole |
|---|---|
| EAN: | 8592021243280 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 100 W |
| Průměr tavné tyčinky: | 11 mm |
| Provozní teplota: | 200°C |
| Doba předehřátí: | 3 - 5 min. |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | výklopný stojánek |
| Prodejní obal: | blistr |
| Hmotnost: | 330 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
