XTLINE LED reflektor nabíjecí | 2000 lm, 4000 mAh
Kód: XT60936Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Robustní nabíjecí LED reflektor s nastavitelným stojanem pro široké možnosti umístění nebo zavěšení. Nabízí tři režimy svítivosti doplněné o režim červeného světla. Nabíjecí port USB-C. Samostatný port USB nabízí možnost využití reflektoru jako powerbanky. Nabíječka a kabel součástí balení. Doporučená nabíječka: 5 V/2 ADoplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021262090 |
| Napětí: | 3,7 V |
| Světelný tok: | 600 / 1200 / 2000 lm |
| Typ baterie: | Li-Ion, 4000 mAh |
| Režim svícení: | nízký / střední / vysoký / červená / off |
| Typ světla: | COB LED |
| Doba nabíjení: | 5 hod. |
| Doba svícení: | 2 hod. (2000 lm) |
| Ostatní vlastnosti: | magnet na přichycení |
| Rozměr produktu: | 180x155x59 mm |
| Krytí: | IPX7 |
| Součást balení: | USB kabel, nabíječka |
| Hmotnost: | 706 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
