XTLINE Lanový zvedák 1050 W, 600 kg
Kód: XT108600Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Zvedání nákladů pomocí vratné kladky - do hmotnosti 600 kg, přímé zvedání zátěží do hmotnosti 300 kg Obslužný ovladač s nouzovým vypínáním Pomocná kladka s hákem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické lanové zvédáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021182183 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1050 W |
| Max. nosnost: | 300 / 600 kg |
| Rychlost zvedání: | 8/4 m/min |
| Průměr ocelového lana: | 4,5 mm |
| Max. výška zdvihu: | 12/6 m |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 71 dB |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IP54 |
| Hmotnost: | 18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
