XTLINE Kotouč diamantový turbo SLIM CUT | 125x1,0/1,4x22,2x10 mm
Kód: XT169125SProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021451845 |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1 / 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 ot/min |
| Výška diamantu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Součást balení: | redukční kroužek 20 mm |
| Prodejní obal: | kartonový blistr s eurozávěsem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
