XTLINE Kotouč diamantový turbo | 250x2,2x10x25,4/22,2 mm
Kód: XT169250Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kotouč diamantový turbo je určený pro řezání stavebních materiálů (beton, dlažba, kámen). Mimoto obsahuje velký obsah diamantu, díky tomu má velmi kvalitní řezný výkon, nedochází k přehřátí nebo jiskření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021238101 |
| Průměr: | 250 mm |
| Tloušťka: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 6500 ot/min |
| Výška diamantu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 25,4/22,2 mm |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
