XTLINE Kotouč diamantový turbo | 230x3,1x22,2 mm
Kód: HTS230Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantový turbo kotouč určený pro řezání betonu, cihel, střešních tašek a stavebních materiálů. Vhodný pro suché i mokré řezání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021048809 |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 6600 ot/min |
| Výška diamantu: | 8 mm |
| Použití: | beton, cihla, dlažba, zdivo, kámen, stavební bloky apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Součást balení: | redukční kroužek - 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
