XTLINE Kotouč diamantový turbo | 115x1,4x10x22,2 mm
Kód: XT169115Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nejtenčí plný diamantový kotouč na přesné a čisté řezání obkladů, tvrdé dlažby, slinuté dlažby. Extra tenký segment pro čistý řez s ostrou hranou bez otřepů je neocenitelným a profesionálním nástrojem pro obkladače, tvorbu mozaiky, řezání skla, břidlice a podobných křehkých materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021166633 |
| Průměr: | 115 mm |
| Tloušťka: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Výška diamantu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
