XTLINE Kotouč diamantový turbo (řezný/brusný) | 125x2,0x10/20x22,2 mm
Kód: XT168125Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantový hybridní kotouč je určen k řezání nebo broušení tvrdých stavebních materiálů, jako jsou kámen, keramika, obklady apod. Výhodou je vysoká odolnost proti opotřebení díky použití kvalitních diamantových zrn.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021260676 |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
