XTLINE Kotouč diamantový segmentový TURBO LASER | 350x3,15x10x25,4 mm
Kód: XT165350Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantový turbo segmentový kotouč se používá pro suché i mokré řezání betonu, armovaného betonu, zdiva, kamene, cihel, dlaždic, obkladů. Konstrukce kotouče dovoluje velmi rychlé řezání s dlouhou životností segmentů. Laserem vařený Turbo segment zaručuje menší zahřívání segmentů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Segmentové diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021262519 |
| Průměr: | 350 mm |
| Tloušťka: | 3,15 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 ot/min |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Použití: | cihla, dlaždice, železobeton, zdivo, kámen, pískovec, žáruvzdorné materiály |
| Upínání: | 25,4 mm |
| Součást balení: | redukční kroužek: 22,2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
