XTLINE Kotouč diamantový segmentový | 150x2,2x22,2 mm
Kód: HDS150Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Segmentový diamantový kotouč pro suché a mokré řezání stavebních materiálů. Vysoký obsah diamantového prachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Segmentové diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021007639 |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 10000 ot/min |
| Výška diamantu: | 8 mm |
| Použití: | beton, cihla, střešní taška, stavební bloky, zdivo, kámen, dlaždice apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Součást balení: | redukční kroužek - 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
