XTLINE Kotouč diamantový řezný TURBO Fast Cut | 230x2,8x10x22,2 mm
Kód: XT167230Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantový řezný kotouč turbo FAST CUT se používá pro suché i mokré řezání betonu, armovaného betonu, zdiva, kamene, cihel, dlaždic, obkladů. Konstrukce kotouče dovoluje velmi rychlé řezání s dlouhou životností segmentů. Laserem vařený Turbo segment zaručuje menší zahřívání segmentů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turbo diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021174805 |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Použití: | železobeton, cihly, dlaždice, zdivo, kámen |
| Upínání: | 22,2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
