XTLINE Kotouč diamantový plný | 125x2,1x22,2 mm
Kód: HCO125Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Celoobvodový diamantový kotouč je určen pro suché i mokré řezání stavebních materiálů. Má vysoký obsah diamantového prachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plné diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021007578 |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 2,1 mm |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Výška diamantu: | 5,5 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Součást balení: | redukční kroužek - 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
