XTLINE Kotouč diamantový brusný dvouřadý | 115x5x22,2 mm
Kód: HBD115Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantový dvouřadý brusný kotouč je ideální pro broušení tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, cihly, mramor, žula, kámen apod. Určeno pro použití v úhlových bruskách. Dvouřadý kotouč nabízí středně rychlý úběr materiálu při střední hrubosti výsledného povrchu. Součástí balení je redukční kroužek (1ks) s vnitřním průměrem 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné diamantové kotouče |
|---|---|
| EAN: | 8592021238118 |
| Průměr: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 13200 ot/min |
| Počet segmentů: | 20 |
| Výška segmentu: | 5 mm |
| Použití: | beton, cihly, mramor, žula, zdivo, přírodní i umělý kámen apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
