XTLINE KOMPRESOR OLEJOVÝ 2200 W, 100 L
Kód: XT2006Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonný olejový kompresor s příkonem 2 200 W a nádrži o objemu 100 l je ideální volbou pro profesionály a domácí kutily. Nabízí vysoký pracovní tlak, stabilní výkon a dlouhou životnost díky robustní konstrukci a kvalitnímu mazání. Skvěle se hodí pro pohon pneumatického nářadí, lakování, čištění vzduchem, huštění pneumatik atd. Velká nádrž umožňuje delší provoz bez potřeby častého doplňování vzduchu.
Výhody olejového kompresoru XTline
- Velký objem nádoby
- Rychlé tlakování
- Spolehlivý provoz
Doporučená minimální charakteristika jističe: 16 C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kompresory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 2 200 W (3.0 HP) |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Otáčky: | 2 850 ot/min |
| Objem nádrže: | 100 l |
| Počet válců: | 2 |
| Přerušovaný provoz: | S3 40% |
| Sací výkon: | 324 l/min |
| Plnící výkon: | 200 l/min (4 bar) |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 74 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 97 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
