XTLINE Kompresor olejový 1500 W, 24 l + příslušenství (náhrada za XT2002SET)
Kód: XT2003SETProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kompresory |
|---|---|
| EAN: | 8592021464098 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1500 W |
| Otáčky: | 2850 ot/min |
| Manometry: | 2 |
| Max. tlak: | 8 bar |
| Objem nádrže: | 24 l |
| Sací výkon: | 186 l/min |
| Plnící výkon: | 114 l/min (4 bar) / 83 l/min (8 bar) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 97 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 23 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
