XTLINE Kombinované kladivo 850 W SDS PLUS 3 J
Kód: XT106005Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Je určeno pro stavební materiály jako je beton, kámen, cihly atd. Součást balení je SDS PLUS vrták (6,8,10/150mm), sekáč špičatý, plochý SDS PLUS, mazací vazivo a kufr.
Výhody Kombinovaného kladiva 850 W SDS PLUS 3 J
- Čtyři pracovní režimy
- Ergonomicky pogumovaná rukojeť
- Nízká hmotnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva vrtací, sekací, kombinovaná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021194179 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 850 W |
| Otáčky: | 0-1300 ot/min |
| Počet úderů: | 0-4300 úderů/min |
| Síla úderu: | 3 J |
| Funkce: | vrtání / vrtání s příklepem / otáčení sekáče / sekání |
| Max. průměr vrtání: | dřevo 30 mm, beton 28 mm, kov 13 mm |
| Poměr vrtání/sekání: | 80/20 % |
| Upínání: | SDS PLUS |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 91 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | vrták (6,8,10/150mm), sekáč špičatý, plochý, mazivo, kufr |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
