XTLINE Klíč na kola | 1/2", hlavice 17-19 mm
Kód: P16670Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Praktický a skladný teleskopický klíč na kola s 1/2" výstupem pro nasazení jakékoli hlavičky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klíč na kola |
|---|---|
| EAN: | 8592021017065 |
| Nastavitelná délka: | 350-520 mm |
| Použití: | hlavice 17 a 19 mm |
| Upínání: | 1/2" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
