XTLINE Kartáč radiální vlnitý | 175 mm
Kód: XT22010Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kartáč okružní se používá k odstraňování barvy, rzi, otřepů, zbytků po sváření atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče pro úhlové brusky |
|---|---|
| EAN: | 8592021238866 |
| Průměr: | 175 mm |
| Max. otáčky: | 4500 ot/min |
| Délka drátu: | 38 mm |
| Upínání: | 32 mm + redukce 13mm, 16mm, 19mm, 22.2mm, 25.4mm |
| Materiál drátu: | Fe + Cu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
